220 let AVU / Jamming v Holešovické šachtě

Absolventi i studenti Akademie výtvarných umění v Praze tvoří velkou část účastníků projektu Jamming. Proto se účastníme oslav 220 let AVU pořádáním akce v Holešovické šachtě. Oslavy 220 let AVU se konají na podzim na různých místech v Praze 7. V Holešovické šachtě prezentujeme nejen tvorbu z projektu, ale ukážeme i svůj způsob kolektivního malování: přímo na místě namaluje tým projektu Jamming velkoformátové plátno. Publikum může sledovat vznik obrazu a eventuálně zasahovat do průběhu tvorby.

 

Sobota 12.  10. od 14:00 do 18:00 hodin

Holešovická Šachta, Bubenská 14, Praha 7

Open Jam / Máme otevřeno

V sobotu 27.4. od 14h zveme na otevřenou malířskou jam session v rámci akce Máme otevřeno. Přihlášení není třeba. Kdo dřív přijde, ten dřív maluje. Máme otevřeno do cca 18 hodin. Vstup zdarma!

 

 

 

 

 

 

 

MÍR

Náš kolektivní obraz „Mír“ jsme darovali organizaci Češi pro Sýrii, která ho nabízí k prodeji v rámci fundraisingové kampaně. Peníze budou použity na pomoc traumatizovaným dětem v uprchlických táborech. V případě zájmu kontaktujte Češi pro Sýrii. Na obraze spolupracovali Lenka Černotová, Dagmar Filípková, Otto Kouwen, Marie Kůsová, Jiří Mach a Ladislav Svoboda.

DARUJTE JAMMING!

Není lepší dárek než zážitek. Potěšte své blízké, objednejte dárkovou

poukázku na workshop z cyklu „Jamming – malování bez bariér“.

Více ...

Projekty spolku Barvolam jsou realizovány za finanční podpory hlavního města Prahy, Ministerstva kultury České republiky a Městské části Praha 7. Děkujeme firmám Nielsen a Molotow za poskytnutí slev.

© 2017 by Hana Chmelíková / WIX