JAMMING - MALOVÁNÍ BEZ BARIÉR

Pořádáme výtvarné workshopy, jejichž cílem je prolamování hranic vnitřních i vnějších. Svobodná a uvolněná atmosféra workshopů by měla vést k odstranění hranic vnitřních, které zabraňují spontánnosti a autenticitě tvorby. Používáním konceptu Jamming, tedy společného malování, se otvírají i bariéry mezi účastníky workshopů.

Workshopy jsou určené všem - amatérům i profesionálním umělcům, studentům i úplným začátečníkům, prostě každému, kdo se nebojí experimentů.

Plánované termíny workshopů, jejich témata i lektory představujeme zde 

Od června 2020 znovu zahájíme program workshopů. Pro maximální bezpečnost všech účastníků budou workshopy zatím probíhat venku. Workshop v sobotu 6. 6. 2020 proběhne formou krátké výtvarné procházky v Oboře Hvězda. Sejdeme se ve 14 hod. u vstupní brány do obory na Vypichu (poblíž je dopravní hřiště, nedaleko zastávka tramvaje 22 a 25 a autobusu 191). Pomalu půjdeme k Libocké bráně obory (cca 2 km), cestou budeme sbírat frotáže. U rybníčku před Libockou bránou obrazy dotvoříme. Z Liboce je možné odjet autobusem 108, 168, nebo 191 zpět ke stanici metra Petřiny. Počítejte s tím, že při tvorbě frotáží se můžete umazat. Pří společné tvorbě nelze dodržovat dvoumetrový odstup. Doporučujeme proto nošení roušky.

Workshopy probíhají v prostorech Ateliéru radostné tvorby, Nad Královskou oborou 55, Praha 7.

cena: 350 Kč / studenti: 200 Kč / důchodci, držitelé TP, ZTP a ZTP/P: zdarma

Přihlašujte se nejpozději 3 dny před workshopem na adrese info@barvolam.cz.